O restauraciSushi nebo Tempura

  Jsou pravděpodobně nejpopulárnějšími pokrmy, které Vám přijdou na mysl, pokud se Vás někdo zeptá, co je tradiční japonská kuchyně.
Jaké japonské jídlo bychom si mohli dále představit?

  Mezi běžné chody, která jsou přes den konzumovány, patří rýže, polévka, jeden pikantní pokrm a dvě přílohy. Pokud se rozhodnete jíst jednotlivé pokrmy společně, např. rýži s nakládanou zeleninou (Tsukemono mix), pak spíše poznáte jedinečné chuťové možnosti tradičních japonských jídel, než pokud je budete konzumovat každé zvlášť.

  Nejběžnějšími surovinami japonské kuchyně jsou rýže, zelenina, mořské plody a sojové boby. Je zřejmé, že vysoké nutriční hodnoty těchto surovin jsou ideální pro Vaše zdraví. I z tohoto důvodu můžete vychutnávat japonská jídla bez jakýchkoliv zábran.

  To vysvětluje proč nesčetné množství světových celebrit a vrcholných sportovců ve vlastním zájmu konzumuje právě japonská jídla.
Nejvíce ceněná je samotná příprava pokrmů, která probíhá tradičními úpravami zcela čerstvých surovin, příkladem jsou Sashimi, Sushi a Yakimono. Tento exkluzivní způsob přípravy je ceněn na celém světě.

  Právě restaurace Katsura Vám může nabídnout kombinaci japonské kuchyně a tradiční atmosféry.

  Pracovníci Katsury Vás rádi přivítají a nabídnou Vám množství pozoruhodných jídel, z kterých si budete moci vybrat.
Tak proč nepřijdete a nenasajete skutečnou atmosféru japonské kuchyně v restauraci Katsura?

Dále Vám můžeme nabídnout:
-cateringové služby a následné doručení připravených pokrmů přímo do místa konání akce
-13 různých druhů chutných Bento Boxes, které si můžete vzít s sebou.
Bento Box představuje jídlo, připravené ke konzumaci, balené ve stylových japonských krabičkách.

  Vaše případné dotazy či objednávky vyřídíme na telefonním čísle: 296 559298 nebo na e-mailové adrese: restaurace@katsura.cz